Logisztikai asszisztens

Arbeitsplatz

Rácalmás Fejér Magyarország

Administration/assistance, Verwaltung/assistance, Beschaffung/Logistik

Mindestniveau der Ausbildung
Grad B.Sc.
Erwartete Erfahrung
Frisch Absolvent
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Logisztikai asszisztens in Komitat Fejér!

Gumigyártási iparágban világszinten vezető szerepű, rácalmási partnercégünkhöz keresünk új munkatársat
Logisztikai asszisztensi pozícióba .

A munkakörrel kapcsolatos feladatkör:

  • Lokális és regionális készletek elemzése és felügyelete

  • Rendelés- és kapacitásfüggő készletszimulációk és rendelés-visszaigazolások kezelése

  • Függő rendelések felügyelete

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a németországi központtal

  • Jelentések készítése

A pozícióhoz szükséges elvárások:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági/műszaki területen.

  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • Haladó,felhasználói szintű Excell ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

  • SAP ismeret

Miket nyújt Számodra a lehetőség?

  • Versenyképes, ösztönző bérezést

  • Évi nettó 200.000Ft cafeteriát

  • Havi 16500Ft étkezési támogatást

  • Utazási támogatást (céges buszjáratok és gépkocsival való bejárás egyaránt)

  • Szükséges esetén térítésmentes szállást

  • Hosszútávú munkalehetőséget

Jelentkezni önéletrajzzal lehet, kolleganőnk Ildikó fog visszajelezni a részletekkel és a kiválasztási folyamattal kapcsolatban

a 06202504684-es telefonszámról.

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Ansprechpartner

Szőlősi Ildikó

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!