Lézervágó gépkezelő

Arbeitsplatz

Pécs Baranya Magyarország

Techniker/Facharbeiter, Herstellung

Mindestniveau der Ausbildung
gewerblicher Jobs
Erwartete Erfahrung
2 Jahre

Finden Sie ihren neuen Job als Lézervágó gépkezelő in Komitat Baranya!

Innovatív, belföldi tulajdonú vállalkozásnál kínálunk munkalehetőséget lézervágó gépkezelő pozícióban, egy műszakos munkarendben.

A feladatok

  • Lézervágó gép kezelése
  • Lézervágó géphez vágási programok készítése, módosítása
  • Lemezek megmunkálását követő sorjázás
  • Gép karbantartási feladatok elvégzése
  • Az elkészült munkadarabok szortírozása
  • Egyéb megmunkálási feladatok (menetfúrás, csiszolás, stb.)
Az álláshoz tartozó elvárások

  • Fémipari középfokú végzettség
  • Lézervágó gépkezelői tapasztalat
  • Önálló és precíz a munkavégzés
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Minőségorientált szemlélet
  • Szeress csapatban dolgozni

Előnyt jelent az élhajlító gépkezelői tapasztalat!

Amiért érdemes a céghez csatlakozni

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogatás a betanulásban és a további szakmai fejlődésben
  • Munkaruha biztosítása
  • Munkádhoz minőségi szerszámokat biztosítanak

Ansprechpartner

Pecze Bianka

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!