Létesítő

Arbeitsplatz

Nagykanizsa Zala Magyarország

Facharbeiter, Techniker/Facharbeiter,

Mindestniveau der Ausbildung
gewerblicher Jobs
Erwartete Erfahrung
1 Jahr
Vertrag
Vollzeit
Lohn
520.000 - 530.000 / Monat (e)

Finden Sie ihren neuen Job als Létesítő in Komitat Zala!

Előfizetői szolgáltatáslétesítői pozícióra, a Magyar Telekom konszolidált partnereként keres cégünk Somogy és Zala megyéi munkavégzésre távközléstechnikában többéves tapasztalattal, avagy szakmai/rokonszakmai végzettséggel rendelkező szakembert.

Főbb feladatok:

  • Optikai, rezes, és koax hálózat kiépítése épületen kívül és belül

  • Eszközök telepítése beüzemelése (HGW, ONT, router, okoswifi, stb.)

  • Magyar Telekom szolgáltatások bemutatása

  • Magyar Telekom szolgáltatások értékesítése

  • Pontos dokumentáció készítése és leadása

Elvárások:

  • Mindhárom technológia (réz, optika, koax) ismerete/elsajátítása (a képzést biztosítjuk)

  • Távközlésben szerzett többéves tapasztalat, VAGY szakmai/rokonszakmai végzettség (pl. távközléstechnikus, villanyszerelő, stb.)

  • B kategóriás jogosítvány

  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek

  • Ügyfélközpontúság

  • Szombati munkavégzésre való hajlandóság

  • A tériszony kizáró tényező

Amit kínálunk:

  • Alapbér feletti teljesítményalapú mozgóbér, mely együttesen átlagosan havi nettó 350.000 Ft

  • Megbízható, stabil vállalati háttér

  • Hosszútávú munkaviszony

  • Betanulási időszakot követően céges autó és mobiltelefon

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajza csatolásával a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Ansprechpartner

Gerendás Szabolcs

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!