Lakatos-hegesztő

Arbeitsplatz

Mindszentgodisa Baranya Magyarország

Facharbeiter, Andere, Techniker/Facharbeiter, Herstellung

Mindestniveau der Ausbildung
gewerblicher Jobs
Erwartete Erfahrung
2 Jahre
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Lakatos-hegesztő in Komitat Baranya!

Partnerünk több hazai és nemzetközi nagyvállalat fémipari beszállítója, aki olyan cégekkel dolgozik együtt min például Prímagáz, Mol, Bosch, Siemens. Fő profiljuk az acélszerkezet és gépgyártás, továbbá lézervágás.

A növekvő megrendelések miatt bővülnek és keresik az új kollégát lakatos-hegesztő munkakörbe.

A feladatok:

  • Fémszerkezetek előgyártása, összeállítása, szerelése műszaki dokumentációk, rajzok alapján
  • Műszaki folyamatok előkészítése, mérések elvégzése
  • Fémalkatrészek összeszerelése, föl-, és leszerelése

Ami a munkához szükséges:

  • Lakatos végzettség
  • Acélszerkezet gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasás
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Munkavégzés helye: Mindszentgodisa

Amit a munkádért cserébe kínálnak:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Korrekt bérezés
  • Céges busz
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Továbbképzéseken való részvétel lehetősége

Ansprechpartner

Pecze Bianka

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!