Könyvelő

Arbeitsplatz

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Administration/assistance, Finance/controlling, , ,

Mindestniveau der Ausbildung
Grad B.Sc.
Erwartete Erfahrung
5+ Jahre
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Könyvelő in Komitat Bács-Kiskun!

Gondoltál már arra, hogy milyen jó lenne egy támogató kultúrájú cégnél dolgozni, ahol coaching szemléletű lenne a közvetlen felettesed?

Amennyiben Könyvelő a szakmád , ez nem marad álom!

Kecskemét környéki,magas hozzáadott értékű termékeket gyártó, külföldi tulajdonú partnercégünk frissen alakult csapata ,és emberközpontú vezetője várja csatlakozásod.

 Az alábbi feladatokban számítanak rád:

  • Bejövő számlák iktatása, tartalmi/formai ellenőrzése, könyvelése, szállítókkal történő egyeztetés probléma esetén (jellemzően német nyelvterületről).

  • Havi zárásban való részvétel, elhatárolások készítése, bérfeladás előkészítése, készletmozgások könyvelése, kintlévőség kezelés.

  • Év végi zárásban való részvétel (leltár, egyenlegközlők, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás).

  • Számviteli szabályzatok készítése, aktualizálása.

  • ÁFA bevallás elkészítése, szükséges adminisztráció elvégzése.

  • Egyéb adók bevallásának elkészítése.

  • KSH adatszolgáltatások elkészítése.

  • Pénzügyi területen helyettesítési feladatok ellátása (házipénztár kezelése, kimenő számlák könyvelése, egyéb vegyes könyvelés).

  • Adóhatósággal kapcsolattartás, szükség esetén adatszolgáltatás.

  • Kontrolling osztály támogatása.

  • Ad-hoc pénzügyi kimutatások előkészítése.

Aminek birtokában  sikeres a pályázatod:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség.

  • Stabil számítógépes tudás (elsősorban Excel ).

  • Német, vagy angol nyelvtudás (jellemzően írásban történő egyeztetés miatt).

  • 5 év releváns szakmai tapasztalat.

  • Proaktív, önálló munkavégzésre való képesség, aki szívesen dolgozik csapatban is .

Előny ,ha van adótanácsadói végzettséged, ill. éves beszámolók önálló készítésében tapasztalatod.

Amivel leendő kollégájukat várják:

  • Barátságos,jó hangulatú munkahelyi légkör.

  • Régióban versenyképes munkabér + 13 havi juttatás+ cafeteria,bejárás támogatása.

  • Irodai munkarend (törzsidő:9.00-15.00 óra).

  • Próbaidő után home office lehetőség (max heti 2 nap).

Támogató,befogadó cégkultúra, ahol valóban értékként kezelik az embert.

Várjuk jelentkezésed,mennyiben úgy érzed ,belevágnál ebbe a lehetőségbe!

A kiválasztási folyamattal kapcsolatban kolleganőnk,Ildi fog tájékoztatni,

Ansprechpartner

Szőlősi Ildikó

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!