Klempes (szorítópofás) targoncavezető

Arbeitsplatz

Üllő Pest Magyarország

Beschaffung/Logistik, ,

Mindestniveau der Ausbildung
Grundschule
Erwartete Erfahrung
1 Jahr
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Klempes (szorítópofás) targoncavezető in Komitat Pest!

Legyél részese a sikernek! Gyere és csatlakozz TE IS partnerünk remek hangulatú raktári csapatához Üllőre

Klempes (szorítópofás) targoncavezetőnek.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Áru be, ki és áttárolása magasemelésű és/vagy klempes (szorítópofás) géppel

  • Bolti és webes vásárlói megrendelések megfelelő összekészítése az utasítások szerint géppel

  • A szkennerek/kézi adatrögzítő berendezések kezelése

  • Részvétel a leltározási feladatokban

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz:

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány (vezetőállásos targonca 3313, vezetőüléses targonca 3324, gyalogkíséretű targonca 3312)

  • Klempes (szorítópofás) targoncázásban szerzett tapasztalat

  • Pontos és precíz munkavégzés

  • Két műszak vállalása (délelőttös és délutános műszak)

  • Üllőn történő munkavégzés vállalása

Munkavégzés helye: Üllő

Munkarend: 2 műszak hétfőtől - péntekig (6:00-14:30, 14:00 - 22:30)

Amit partnerünk ajánl a munkádért cserébe:

  • Bruttó 40.000 Ft cafeteria az első teljes hónaptól

  • 13. havi fizetés decemberben

  • Bruttó 150.000 Ft-os BELÉPÉSI BÓNUSZ, amely a próbaidő lejárta után kerül kifizetésre

  • Lojalitás bónusz havi bruttó 80.000 Ft

  • 50.000.- Ft/hó bruttó Klempes (szorítópofás) targonca pótlék

  • Délutános műszakpótlék

  • Munkába járás költségtérítése (bérlet árának 86 % megtérítése / személyautó 25 Ft/km)

  • Kulturált munkakörülmények, modern géppark (Toyota BT)

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Szimpatikus az ajánlat? Akkor várjuk jelentkezésedet önéletrajzod csatolásával!

Ansprechpartner

Moravcsik Norbert

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!