Készítménygyártó

Arbeitsplatz

Szentgyörgyvár Zala Magyarország

Andere, Techniker/Facharbeiter, Herstellung

Mindestniveau der Ausbildung
gewerblicher Jobs
Erwartete Erfahrung
Frisch Absolvent
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Készítménygyártó in Komitat Zala!

Dolgoztál már élelmiszergyártásban, vagy lenne kedved hozzá? Akkor itt a lehetőség, hogy jó bérért, bejárási támogatással egy halfeldolgozó üzemben készíts halkészítményeket.

Feladataid a következők lesznek:

·halak feldolgozása a tisztítástól a daraboláson át egészen a készítménygyártásig, persze, megadott receptúra alapján,

·a munkád része lesz némi árumozgatás, takarítás, eszközök karbantartása is,

·belső oktatásokat kapsz, hogy a munkádat az előírások, utasítások alapján tudd elvégezni,

·együttműködsz majd a vágótér dolgozóival.

Te vagy a mi emberünk, ha

·legalább szakmunkás végzettséggel rendelkezel,

·húsipari termékgyártói vagy húskészítménygyártói tapasztalat előnyt jelent,

·felelősségteljesen, precízen végzed a munkádat,

·nyitott vagy a tanulásra.

Egy lépéssel a többiek előtt jársz, ha

·azonnal munkába tudsz állni,

·van hasonló területen szerzett tapasztalatod.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • bruttó 421 053 Ft/hó
  • munkába járás támogatása,
  • kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség.

Várjuk jelentkezésed!

Bővebb információkért hívd kollégánkat a 36 20 226 5160-as telefonszámon.

Ansprechpartner

Takács Dóra

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!