Kereskedelmi képviselő

Arbeitsplatz

Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg Magyarország

Sales

Mindestniveau der Ausbildung
Realschule
Erwartete Erfahrung
2 Jahre
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Kereskedelmi képviselő in Komitat Szabolcs-Szatmár-Bereg!

Kereskedelmi képviselői pozícióra keresünk munkatársat megbízónk számára Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye és Hajdú-Bihar vármegye területére. Partnerünk egy dinamikusan bővülő sütőipari vállalat, amely mélyfagyasztott, az értékesítési helyen frissen kisütött pékáruk gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Magyarország és a közép-európai régió meghatározó látványpékség hálózataként naponta kínál friss, ízletes, változatos péksüteményeket vásárlóinak.

Feladatok:

  • Aktív és hatékony kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel
  • A franchise szerződésben foglalt megállapodások nyomon követése és betartatása
  • Az eladás ösztönzése, illetve az optimális termékkör kialakítása
  • Új partnerkapcsolatok kiépítése, tárgyalások lebonyolítása, szerződések kötése
  • Termék promóciókkal kapcsolatos tevékenységek ellátása
  • Szükség esetén panaszkezelés

A munkavégzés helyszíne:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar vármegye területe

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Értékesítési területen megszerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetési rutin
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Önálló munkavégzés
  • Hatékony problémamegoldás
  • Kitartás és lojális szemlélet

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Széleskörű juttatások: piacképes alapbér + a teljesítményhez kötődő havi ösztönző bónusz
  • Cafeteria juttatás választható elemekkel (SZÉP kártya, egészségpénztár, nyugdíjpénztár stb.)
  • Szakértői és támogató vezetői légkör
  • A munkavégzéshez szükséges céges eszközök: autó, telefon, laptop stb.
  • Barátságos, közvetlen csapat és cégkultúra

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Ansprechpartner

Gerendás Szabolcs

Mail

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!