Karosszéria lakatos munkafelvevő

Arbeitsplatz

Budapest Budapest Magyarország

Administration/assistance, Kundendienst/Dienst, Techniker/Facharbeiter,

Mindestniveau der Ausbildung
gewerblicher Jobs
Erwartete Erfahrung
3 Jahre
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren Job als Karosszéria lakatos munkafelvevő in Budapest!

Partnerünk az egyik legrégebbi gépjármű kereskedés Magyarországon, ahol az ügyfélközpontú gondolkodás és a magas minőség áll a középpontban. Ha szenvedélyed az autók világa és szeretnél egy elhivatott csapat tagja lenni, akkor náluk a helyed!

Feladataid közé tartoznak:

  • márkaszerviz szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése

  • munkafelvétel, ajánlatok készítése, műszaki szaktanácsadás

  • javítási határidők meghatározása, feladatok kiosztása a szerelőknek

  • ügyfelekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás, kiszolgálás

A munkavégzés helyszíne:

  • Budapest III. kerület

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel legalább 1-3 éves munkafelvevői tapasztalattal gépjármű márkaszervizben

  • valóban ügyfél-centrikus gondolkodásmód jellemez

  • van "B" kategóriás jogosítványod és vezetési tapasztalatod

Előnyt jelent:

  • a VW Csoport márkáinak ismerete

  • angol és/vagy német nyelvismeret

Ajánlatuk a számodra:

  • azonnali kezdési lehetőség

  • kiváló munkahelyi légkör, teljesítményhez igazodó fizetéssel

  • emberileg és szakmailag elhivatott kollégák

  • 8 órás munkaidő

  • hosszú távú karrierlehetőségek

  • megalapozott képzési és továbbképzési lehetőségek

Küldd el önéletrajzod és bruttó bérigényed a "Jelentkezés az állásra" gombra kattintva!

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

A jelentkezésed kollégánkhoz fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon. A beszélgetés során elmond minden részletet, és felteheted neki a kérdéseidet. Lesz egy online elbeszélgetés is, hogy megismerjünk, és te is a leendő munkádat.

Ansprechpartner

Moravcsik Norbert

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!