Karbantartó technikus PLC programozó (1műszak)

Arbeitsplatz

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Facharbeiter, Techniker/Facharbeiter,

Mindestniveau der Ausbildung
gewerblicher Jobs
Erwartete Erfahrung
1 Jahr
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Karbantartó technikus PLC programozó (1műszak) in Komitat Bács-Kiskun!

Kecskemét környéki, biztos hátterű és működésű, hosszútávon is stabil gyártópartnerünk karbantartói csapatába keresi új KARBANTARTÓ TECHNIKUS (PLC programozó) kollegáját 1 műszakos munkarendbe!

Milyen feladatok várnak az új kollegára:

  • Termelésben előforduló (mechanikai, elektronikai) meghibásodások elhárítása, a folyamatos, minőségi és költséghatékony működés érdekében

  • Meghibásodott gépeket megjavítása, beállítása helyes működésre. Hibaelemzés, javaslattétel, preventív jelleggel

  • Alkatrészdokumentálás, alkatrészraktárral szoros együttműködés

  • PLC gépek kezelése, beállítások átállítása szükség esetén, kapcsolódó folyamatok dokumentálása

  • Minőség és munkavédelmi előírásoknak való megfelelés biztosítása (pl. érintésvédelem, sugárvédelem)

  • Felettessel folyamatos egyeztetés, riportálás felé, dokumentációs, adatszolgáltatási kötelezettségek ellátása

Az ideális jelölt fő ismérvei:

  • Középfokú szakirányú műszaki típusú szakképesítés pl. technikus, gépész stb.

  • Erős mechatronikai, elektronikai ismeretek

  • PLC programok alapos ismerete (pl. Siemens, Omron)

  • KRONES gépek ismerete ELŐNY

  • Magabiztos számítógéptudás (MS Office)

  • Termelő cégnél szerzett karbantartói tapasztalat

  • Angol nyelvtudás középszinten

  • Betanulás után eseti jellegű ügyelet vállalása

  • Előny: Tiszakécske, Kecskemét környéki lakhely

Előny: csomagolástechnológiai ismeretek, élelmiszeripari múlt

Mit kínál leendő kollegának a vállalat?

  • Valóban ösztönző, korrekt bérezés + cafeteria és prémium rendszer

  • 1 műszakos kiszámítható munkarend hétvége nélkül! (6:00-14:00 vagy 7:00-15:00)

  • Felelősségteljes, változatos, izgalmas munkakör

  • Biztos, stabil céges háttér hosszútávon!

  • Szociális jellegű béren kívüli támogatási elemek (pl. élet, balesetbiztosítás)

  • Munkába járás költségtérítés és támogatás (céges busz, autó 100%, tömegközlekedés)

  • Fejlődési és képzési lehetőségek, továbbtanulási lehetőség

  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég termékeiből

  • Támogató munkahelyi kollektíva

  • Tiszta, rendezett, kulturált munkakörnyezet

Amennyiben a fenti lehetőségről többet szeretne megtudni, küldje el nekem önéletrajzát a palfi.anna@viapan.hu emailcímre.

Minden jelentkezésre néhány napon belül visszajelzünk!

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Ansprechpartner

Pálfi Anna

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!