Karbantartó gépészmérnök

Arbeitsplatz

Pécs Baranya Magyarország

Engineering/Qualitätsicherung, ,

Mindestniveau der Ausbildung
Grad B.Sc.
Erwartete Erfahrung
2 Jahre
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Karbantartó gépészmérnök in Komitat Baranya!

Folyamatosan fejlődő, stabil multinacionális gyártócég részére keresünk karbantartó mérnök kollégát.

Az új munkatárs leendő feladatai

  • Karbantartási rendszer megszervezése, üzemeltetése, fejlesztése

  • Karbantartási tervek kialakítása, felügyelete és fejlesztése

  • Termelésben lévő gépek, berendezések karbantartásainak és javításainak ütemezése, szervezése, ellenőrzése

  • Karbantartáshoz szükséges eszközök, pótalkatrészek biztosítása

  • Karbantartáshoz kapcsolódó naprakész dokumentációk és kimutatások elkészítése

  • Géphibák elemzése, elemzések alapján javaslat tétel folyamatok változtatására

  • Új karbantartási eszközök, módszerek keresése, a karbantartás hatékonyságának javítása céljából

  • Karbantartási mutatók nyomonkövetése, elemzése és fejlesztési javaslatok megfogalmazása

  • Karbantartási mérőszámok figyelemmel kísérése, intézkedések megfogalmazása és végrehajtása a célok elérésének érdekében

  • Technikusi csoport szakmai támogatása, fejlesztése

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás

  • Külső vállalkozók által végzett munkák előkészítése, irányítása és ellenőrzése

A pozícióhoz tartozó főbb elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Minimum 1-2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Magabiztos angol nyelvtudás

  • Kiváló problémamegoldó képesség

  • Határozott, önálló és feladat orientált, proaktív személyiség

Amit megbízónk kínál

  • Korrekt bér

  • Cafeteria

  • Változatos mérnöki, értékteremtő feladatok

  • Multinacionális, modern környezet

  • Magasan képzett szakmai csapat

Ansprechpartner

Pecze Bianka

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!