IT Consultant

Arbeitsplatz

Pécs Baranya Magyarország

IT

Mindestniveau der Ausbildung
Grad B.Sc.
Erwartete Erfahrung
1 Jahr
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als IT Consultant in Komitat Baranya!

Csatlakozz az energiaszolgáltatásban piacvezető megbízónkhoz, aki nem csak egy új munkakörrel, hanem egy kivételes karrierlehetőséggel is segíti a jövődet!

Mindennapi feladataid a következők lesznek:

  • IT Üzemeltetési feladatok elvégzése határidőre

  • Projektekben delegálás esetén részvétel

  • Üzleti és technikai tanácsadás az ügyféligények megvalósításával kapcsolatban

  • Fejlesztések specifikációjának elkészítésében részvétel, fejlesztések tesztelése

  • Részvétel rendszeres szakmai megbeszéléseken

  • Szükség szerint végfelhasználói támogatás nyújtása

  • BLA ismerete és betartása

  • A tevékenységre vonatkozó folyamatleírások és egyéb szabályozások betartása, a felmerült eltérések jelzése a felelősöknek.

  • Alkalmazások üzemeltetése, felügyelete és napi monitorozása

  • Jogosultsági, összeférhetetlenségi szabályok kialakítása, működtetése, ellenőrzése

  • Hibajelentések kezelése, hibák feltárása, javítása

  • Kapcsolattartás az üzleti oldallal

  • Dokumentálás, riportok statisztikák szerkesztése

  • Közreműködés tudásbázis kialakításában

  • Felhasználók támogatása, oktatási anyagok készítése

Elvárt kompetenciák, készségek:

  • Felsőfokú szakmai/technikusi végzettség

  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Ügyfélorientált szemlélet

  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód

  • IT technológiai fejlődés folyamatos követése, naprakészség

Amit munkádért cserébe kínálunk:

  • Piaci szinten is versenyképes juttatási csomag (alapbér, cafeteria) a régió egyik legnagyobb munkáltatójánál

  • Multinacionális vállalati környezet, modern munkakörülmények

  • Karrierlehetőség, fejlődési és előrelépési lehetőség

Fontos információk a pozícióról:

  • Munkavégzés helye: Pécs

  • Szerződés jellege: határozatlan

  • Munkaidő: teljes (napi 8 óra + ebédszünet)

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, akkor kattints a jelentkezés gombra.

Kérdés esetén keresd kollégánkat, Andort a 0620/483-9824-es telefonszámon, aki szívesen válaszol a kérdéseidre.

Ansprechpartner

Kovács Andor

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!