Irodavezető

Arbeitsplatz

Kaposvár Somogy

Administration/assistance, Buchhaltung/Auditing

Mindestniveau der Ausbildung
Realschule
Erwartete Erfahrung
3 Jahre
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Irodavezető in Komitat Somogy!

Irodavezető

munkatársat keresünk

kaposvári agráripari partnercégünkhöz!

Ezek lesznek a feladataid:

  • számlázási feladatok ellátása

  • kontrolling tevékenységek támogatása

  • a gazdasági igazgató időpontjainak szervezése

  • banki kapcsolattartás és adatszolgáltatás

  • pályázati elszámolásokhoz kapcsolódó ügyintézés

  • hatósági ügyintézés

  • adminisztrációs folyamatok optimalizálása

  • riportok, havi zárások készítésében való részvétel

  • törvényi előírásoknak való megfelelőség biztosítása

Téged keresünk, ha:

  • legalább középszintű gazdasági területen szerzett végzettséged, mérlegképes könyvelő vagy felsőfokú végzettséged van

  • hasonló területen szereztél már néhány éves vezetői tapasztalatot

  • kitűnően használod az MS Office programokat

  • határozott, nyitott, kommunikatív, fejlődésorientált a személyiséged

  • erős rendszer- és folyamatszemlélettel, vezetői készségekkel, kiváló szervezőkészséggel rendelkezel

Mit ajánlunk a munkádért cserébe?

  • szakmai fejlődési lehetőség, képzések

  • nyitott vezetői hozzáállás a saját ötletekre, fejlesztési javaslatokra

  • kiemelt bérezés és juttatási csomag

    Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat az "önéletrajz feltöltése" gombra kattintva!

Ansprechpartner

Csonkáné Nagy Zsófia

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!