HR adminisztrátor

Arbeitsplatz

Somogy Magyarország

Administration/assistance, Verwaltung/assistance, HR

Mindestniveau der Ausbildung
Realschule
Erwartete Erfahrung
2 Jahre

Finden Sie ihren neuen Job als HR adminisztrátor in Komitat Somogy!

Partnercégünk egy dinamikusan bővülő sütőipari vállalat, amely mélyfagyasztott, az értékesítési helyen frissen kisütött pékáruk gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Magyarország és a közép-európai régió meghatározó látványpékség hálózataként naponta kínál friss, ízletes, változatos péksüteményeket vásárlóinak.

A vállalat 1999-ben kezdte meg működését Horvátországban, 2021-től pedig Szlovákiában és Bosznia-Hercegovinában is jelentős terjeszkedésbe kezdett.

Központja a Somogy vármegyei Igal külterületén található, ahol a 6000 m2-es gyárból látják el az országos lefedettségű franchise hálózatukat, és az export piacaikat, több mint 300 munkatárs támogatásával

Feladatok:

  • Rendszeres és ad hoc adminisztratív feladatok ellátása
  • Dokumentációk, munkaügyi iratok kezelése, szkennelése, lefűzése
  • Személyügyi anyagok naprakész vezetése, változások lekövetése
  • Törzsadatnyilvántartás vezetése
  • Álláshirdetések koordinálása
  • Havi HR riportok támogatása
  • Rendszeres adatszolgáltatás biztosítása
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, a vállalat szervezeti egységeivel, valamint a külső szolgáltatókkal

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Önállóság
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Előnyként értékelt kvalitás:
  • HR adminisztrációban szerzett tapasztalat

Előny:

Felsőfokú végzettség (Gazdasági)

Amit a partnercég kínál:

  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Támogatás a betanulási időszak alatt
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (mobiltelefon, laptop)
  • Munkába járás térítése személyautóval 30 Ft/km
  • A munkavégzéshez céges buszjárat is biztosított Kaposvár-Magyaratád-Ráksi-Igal útvonalon teljes körű térítéssel

Munkavégzés helye: Igal

Jelentkezésed után kollégánk felveszi veled a kapcsolatot és megbeszélitek a részleteket!

Ansprechpartner

Giczi Kristóf

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!