Gyártósori operátor

Arbeitsplatz

Pécs Baranya Magyarország

Facharbeiter, Ungelernte Arbeitskraft, Herstellung

Mindestniveau der Ausbildung
Grundschule
Vertrag
Vollzeit
Lohn
305.000 - 350.000 / Monat (e)

Finden Sie ihren neuen Job als Gyártósori operátor in Komitat Baranya!

Irány egy jó munkahelyre, ahol megbecsülnek és hosszútávra terveznek Veled! Régiónk egyik legnagyobb autóipari beszállítója hirdet felvételt, és kínálnak magas bért és kiemelkedő juttatási csomagot. Autóklímákhoz gyártanak klímacsöveket és csőrendszereket, ezek előállításában számítanak a segítségedre.

Mi lesz a feladatom?

  • Alkatrészek összeszerelése

  • Gépek kiszolgálása

  • Közvetlen környezeted tisztán tartása

Szakmai elvárások

  • Általános iskolai végzettség

  • Gyártásban/termelésben vagy raktárban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

  • Pályakezdőként is szívesen fogadjuk jelentkezésed

  • Több műszakos munkarend vállalása

  • Megbízhatóság

  • Pontosság

  • Álló munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • Alapbér: 305.000 Ft/hó

  • Ha tapasztalatokkal is rendelkezel, 350.000 is lehet a kezdő béred

  • Bónuszok és Cafeteria már az első naptól kezdve

  • 30%-os műszakpótlék a 18:00 – 6:00-ig terjedő időszakra

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Tiszta munkakörnyezet, könnyű fizikai munka

  • Befogadó, jó hangulatú csapat vár téged

  • Ingyenes céges buszjárat Komló irányából

Amennyiben úgy érzed, hogy belevágnál ebbe a lehetőségbe, nyomd meg a hirdetésnél a jelentkezem gombot. Kérdés esetén keresd kollégánkat, Dalmát a +36 20 265 4486-es telefonszámon, aki szívesen válaszol az esetleges kérdéseidre.

Ansprechpartner

Horváth Dalma

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!