Gyártósori operátor

Arbeitsplatz

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Andere, Ungelernte Arbeitskraft, Herstellung

Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Gyártósori operátor in Komitat Bács-Kiskun!

Légy Része a Jövő Gyártásának: Csatlakozz Hozzánk!

Képzeld el, hogy minden nap olyan termékeket készítesz, amelyek emberek ezreinek teszik jobbá az életét!

Partnercégünk innovatív és élvonalbeli megoldásokat kínál a meghajtórendszerek területén.

Céges buszjáratok:Bugac, Orgovány, Jakabszállás, Helvécia, Kunszentmárton, Szelevény, Csépa, Tiszasas, Tiszaug, Lakitelek, Kapásfalu, Kerekdomb, Nyárlőrinc, Nagykőrös, Katonatelep, Tiszaalpár, Tiszakécske,Tiszabög, Szentkirály, Cibakháza, Tiszaföldvár

Feladatok

  • A gyártósoron lévő alkatrészek összeszerelése

  • Elvégzett folyamatok ellenőrzése

  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások

  • Jó kézügyesség

  • 2 műszakos munkarend vállalása

  • Kitartó vagy és szeretsz csapatban dolgozni.

Mi vár rád nálunk

  • Versenyképes fizetés

  • 13, havi jutalom

  • Jelenléti bónusz

  • céges buszjárat

  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet

  • Tapasztalt kollégák segítik betanulásodat

  • Befogadó, támogató csapat tagja lehetsz

  • Hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk számodra

Mit tegyél, ha szeretnél jelentkezni?

Kérjük, hogy a lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet, és kattints a “Küldés” gombra. A jelentkezésed kollégánkhoz, Gáborhoz fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon.

Kollégánk elérhetősége:+36204179812

Szívesen látunk irodánkban is: Kecskemét, Dobó I. krt. 3. szám alatt.

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Ansprechpartner

Szöllősi Gábor

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!