Gyártástámogató mérnök

Arbeitsplatz

Pécs Baranya Magyarország

Engineering/Qualitätsicherung, Herstellung, Diplomiert/Praktikum

Mindestniveau der Ausbildung
Grad B.Sc.
Erwartete Erfahrung
2 Jahre
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Gyártástámogató mérnök in Komitat Baranya!

Kiemelt pécsi partnerünk részére keresünk kollégát gyártástámogató mérnök pozícióba. Gyere és fejlődj egy növekvő vállalatnál!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Gyártási folyamatok kialakítása, fejlesztése, hiba megelőzési módszerek kidolgozása

  • KPI-ok monitorozása
  • Gépek, berendezések telepítése, műszaki átvétele

  • Általad vezetett gyártóterület műszaki támogatása (hegesztő, lézerhegesztő)

  • Operátori csapat koordinálása

  • Gyártóterület műszaki támogatása

  • Gyártási-, és műszaki dokumentáció készítése

Amit keresünk

  • Gépészmérnöki diploma

  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás

  • Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat

  • Jó kommunikációs és szervezőkészség

Előnyt jelent

  • Alumínium csövek alakításában szerzett tapasztalat

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

  • Core Quality tools (APQP, SPC, control plan, FMEA, PPAP stb) ismeretek

  • CAD program ismerete

Amit a munkádért cserébe Partnerünk nyújt

  • Nemzetközi háttér

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Szakmai tudás folyamatos fejlesztése

  • Új, modern gyári környezet

  • Korrekt bérezés és juttatások

Ha úgy érzed, Te lennél a legmegfelelőbb erre a pozícióra, küldj nekünk egy angol vagy egy magyar nyelvű önéletrajzot a megadott címre, és visszajelzünk a továbbiakkal kapcsolatban.

Ansprechpartner

Pecze Bianka

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!