Gyártástámogató folyamatmérnök

Arbeitsplatz

Pécs Baranya Magyarország

Engineering/Qualitätsicherung, Projektmanagement, Herstellung

Mindestniveau der Ausbildung
Grad B.Sc.
Erwartete Erfahrung
3 Jahre
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Gyártástámogató folyamatmérnök in Komitat Baranya!

Elektronikai gyártásban kiemelkedő Partnerünk részére keresünk kollégát a gyártási folyamatok összefogására, fejlesztésére.

A vállalat a világ egyik legnagyobbja csatlakozók, összekötő rendszerek, és nagy sebességű kábelek gyártásában. Velük tartasz?

A feladatok

  • Gyártási folyamatok napi felügyelete és támogatása (gyártóberendezések és tesztelők)

  • Az új termék bevezetéséhez kapcsolódó gyártóberendezések telepítésének koordinálása, valamint a termelés felfutásának támogatása.

  • A gyártóberendezés gyártásra alkalmas állapotának biztosítása meghibásodás esetén, a probléma megoldásának koordinálása, az előírt eszkalációs folyamatot követve

  • A gyártóberendezések rendszeres karbantartásának és szükséges dokumentációinak a kialakítása

  • A gyártási folyamatok hatékonysági mutatóinak napi monitorozása, folyamatos javítása, hatékony anyagáramlás megteremtése, az állomások kiegyensúlyozása, ciklusidejének csökkentése

  • Mérnöki dokumentáció készítése, karbantartása (Tervrajz, gyártóeszköz karbantartási utasítások, munkautasítások, technológiai útmutatók)

  • Folyamatos fejlesztési selejt-, és költségcsökkentési projektek kezdeményezése és irányítása

  • A karbantartók munkájának szakmai felügyelete

  • MES és nyomonkövetési rendszer működtetése

  • Gyár és gyártás tervezése LEAN szemlélettel

Akit keresünk, az alábbiakkal rendelkezik

  • Gépész-, vagy villamosmérnök végzettség

  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat (előnyősen elektronikai gyártásban)

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Korrekt bért és juttatásokat

  • Hosszútávú, biztos munkahelyet

  • Felelősségteljes munkakört

  • Magasan képzett szakmai csapatot

Ansprechpartner

Pecze Bianka

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!