Géplakatos

Arbeitsplatz

Barcs Somogy Magyarország

Facharbeiter, Andere, Techniker/Facharbeiter

Mindestniveau der Ausbildung
gewerblicher Jobs
Erwartete Erfahrung
3 Jahre

Finden Sie ihren neuen Job als Géplakatos in Komitat Somogy!

Partnercégünk Barcs egyik legnagyobb  a gépipari cége. A cég széleskörű gépészeti megoldásokat kínál, fő tevékenységei közé tartoznak a gépgyártás, gépjavítás, alkatrészgyártás és a gépek szervizelése .

Feladatok

  • Gépek karbantartás, javítása
  • Hidraulika javítás, hidraulika féltengely javítás

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (géplakatos, gépszerelő stb)
  • Legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Ajánlat:

  • 1 műszakos munkarend (6:00-14:20)
  • Túlóra lehetőség, MT szerinti pótlékkal,
  • Hétvégi munkavégzési lehetőség (nem kötelező)
  • Ingyenes céges buszjárat Barcs környékéről, saját autó esetén bejárás támogatás.
  • Családias légkör, tiszta rendezett munkakörnyezet, nagy tágas öltöző és ebédlő.

Ansprechpartner

Giczi Kristóf

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!