Főkönyvi könyvelő

Arbeitsplatz

Kaposvár Somogy Magyarország

Finance/controlling, Buchhaltung/Auditing, ,

Mindestniveau der Ausbildung
Grad B.Sc.
Erwartete Erfahrung
5+ Jahre
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Főkönyvi könyvelő in Komitat Somogy!

Főkönyvi könyvelő kerestetik!

Kaposvári megbízónk kontrolling osztályát szeretnénk bővíteni egy igazán precíz, erős elemzői készséggel megáldott kolléga személyében, aki gazdasági feladatai mellett el tudna vezetni egy 5 fős csoportot.

Olyan feladatokkal bíznák meg, mint:

  • üzleti tervek készítése

  • főkönyv naprakész vezetése

  • bevallások, éves zárás elkészítése

  • gazdasági csoport vezetése (eszköznyilvántartó, folyószámla kezelő, pénztáros, kintlévőség kezelő, adatkezelő kollégák)

  • a menedzsment részére folyamatos tájékoztatás adása a társaság gazdasági helyzetéről

Keressük azt a személyt, aki:

  • felsőfokú gazdasági tanulmányokat végzett és mérlegképes könyvelő képesítést szerzett

  • 5+ év releváns szakmai tapasztalattal, bevallási ismeretekkel rendelkezik (előnyösen szolgáltató/termelővállalatnál)

  • magasak a számítógépes ismeretei (a MS Office programcsomag magabiztos kezelése alapfeltétel)

  • előnyt jelent az ügyviteli rendszerek ismerete

A határozatlan idejű munkaszerződésen kívül mást is kínálunk.

Mégpedig:

  • cafeteriát

  • szakmai fejlődést

  • továbbtanulást támogató légkört

  • munkába járási támogatást

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.”

Ansprechpartner

Pecze Bianka

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!