Étteremben kisegítés

Arbeitsplatz

Gödöllő Pest Magyarország

Andere, HORECA,

Vertrag
Teilzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Étteremben kisegítés in Komitat Pest!

Feladatok:

Beosztástól függően:

  • vendégtér rendben tartása

  • rendelés felvétele

  • ételek, italok összekészítése

  • vendégek kiszolgálása

  • egyéb, könnyű fizikai feladatok elvégzése

Munkaidő: rugalmas, egyedi egyeztetés alapján

  • az étterem nyitvatartási idejében (H-V)

  • rész- vagy teljes munkaidőben

  • heti. min. 20 óra vállalással

Elvárások:

  • önálló munkavégzés

  • alap informatikai ismeretek (pl. okoskészülékek kezelése, online felületek elérése)

  • öregségi nyugdíj, illetve tagság szövetkezetünknél

  • egészségügyi kiskönyv, melyhez szükséges érvényes tüdőszűrő lelet

Óradíj: bruttó 1800 Ft/óra (nettó 1530 Ft/óra)

  • 18:00 utáni munkavégzés vagy túlóra esetén műszakpótlék

  • napi étkezés biztosítása

  • munkaruha biztosítása

A jelentkezés gombra kattintva kollégánk hamarosan felkeresi Önt a megadott elérhetőségen.

Ansprechpartner

Kenyéri Klaudia

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!