Értékesítő mérnök

Arbeitsplatz

Pest Magyarország

Sales, hrsoftware.category.2230

Mindestniveau der Ausbildung
Grad M.Sc.
Erwartete Erfahrung
Frisch Absolvent

Finden Sie ihren neuen Job als Értékesítő mérnök in Komitat Pest!

Partnerünk, a szivattyú értékesítés és szerviz területén meghatározó vállalat, új kollégát keres Veszprém és Székesfehérvár vonzáskörzetébe történő értékesítési területére. Akár pályakezdőként is várjuk jelentkezésed!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás és tanácsadás:
    • Kapcsolattartás nagykereskedelmi és szivattyú forgalmazó vállalatokkal.
    • Szaktanácsadás és ajánlatok nyújtása napi üzletvitelhez és projekteladáshoz.
  • Viszonteladók támogatása:
    • Jelentősebb viszonteladók és kiskereskedelmi forgalmazók felkutatása és értékesítés támogatása.
  • Üzemeltetők és kivitelezőkkel való kapcsolattartás:
    • Kapcsolattartás kivitelezőkkel és üzemeltetőkkel.
    • Tanácsadás az optimális szivattyú kiválasztásában és ajánlatok készítése.
  • Energiahatékonysági projektek:
    • Üzemelő szivattyúk felmérése, energia megtakarítási lehetőségek feltárása.
    • Ajánlatok készítése energiahatékonyságot növelő szivattyúcserére.
  • Kapcsolatok építése ipari vállalatokkal és FM cégekkel:
    • Kapcsolatok kialakítása és fenntartása a területén működő ipari vállalatokkal és FM cégekkel.
  • Oktatás és tréningek:
    • Alkalmazás technikai oktatások és tréningek tartása viszonteladóknak, tervezőknek, szerelő partnereknek, valamint felső vagy középfokú oktatási intézmények hallgatóinak.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség.
  • Kreatív problémamegoldó képesség és rendszerszemlélet.
  • Önálló és precíz munkavégzés, csapatmunkában való hatékony részvétel.
  • Ambíció a folyamatos tanulásra és továbbképzésre.
  • Ügyfélközpontúság és magas szintű stressztűrés.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • MS Office ismeretek.

Amit Kínálunk:

  • Képzés és felkészítés a feladatkörre.
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség.
  • Stabil, nyereséges vállalati háttér.
  • Versenyképes jövedelem: alapbér + teljesítményarányos bónusz + Cafetéria + Egészségbiztosítás.
  • Vállalati gépkocsi magánhasználatra is.
  • Jó munkahelyi légkör és változatos feladatok.
  • Laptop és mobil telefon.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje el jelentkezését a fényképes önéletrajzával együtt csatolva a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Ansprechpartner

Gerendás Szabolcs

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!