Elektronikai műszerész

Arbeitsplatz

Pécs Baranya Magyarország

Techniker/Facharbeiter, Herstellung,

Mindestniveau der Ausbildung
Techniker
Erwartete Erfahrung
2 Jahre
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Elektronikai műszerész in Komitat Baranya!

Ha gyengeáramú szakember vagy, és szívesen kamatoztatnád tudásodat egy multinacionális cégnél, ahol korrekt bér és juttatások várnak rád, akkor olvass tovább! Kiemelt pécsi partnerünk keres kollégát elektroműszerész pozícióba.

A feladatok:

  • A termelésben található gépek, berendezések villamos karbantartása, javítása

  • Gépcsoportok paramétereinek beállítása, aktualizálása

  • Gépek villamos beüzemelése, telepítése

  • Műszaki dokumentáció kezelése, javítások dokumentálása

Mit hozz magaddal?

  • Gyengeáramú, villamos szakirányú érettségizett szakmunkás vagy technikusi végzettség

  • Műszaki rajzok, dokumentáció ismerete

  • 1-3 év szakmai tapasztalat (De ha pályakezdő vagy akkor sem zárunk ki a kiválasztási folyamatból. Tegyél egy próbát!)

  • 3 műszak vállalása

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Motiváltság, rugalmasság

  • Csapatjátékos attitűd, erős motiváció a folyamatos fejlődésre

  • Előny: Siemens S7 PLC-k ismerete és használata

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Munkába járás támogatása

  • Számos egyéb juttatást biztosítanak a dolgozók részére mint például: Cafeteria, Bónusz, Kedvezményes étkezés, Sporttámogatás, Hűségbónusz

Ansprechpartner

Pecze Bianka

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!