Csomagolóipari munka

Arbeitsplatz

Zalaegerszeg Zala

Facharbeiter, Andere, Ungelernte Arbeitskraft

Vertrag
Beschäftigung von Rentnern

Finden Sie ihren neuen Job als Csomagolóipari munka in Komitat Zala!

Csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk nyugdíjas munkavállalókat!

Feladatok:

Pozíciók, amikre jelentkezni lehet:

1. Csomagolóanyagok és csomagolástechnikai eszközök gyártására keresünk nyugdíjas munkavállalókat

- feladat: betanított munka, nem igényel előképzettséget

2. Nyomdai gépek beállítására keresünk nyugdíjas munkavállalókat

- feladat: nyomdai gépek használatában és beállításában jártasság

Elvárások:

-  Fizikai állóképesség

- 2 műszakos munkarend vállalása

Óradíj: Bruttó 1534 Ft/ óra

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, további információért hívja az alábbi telefonszámot: +36-20-226-51-60

Ansprechpartner

Takács Dóra

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!