Csomagoló

Arbeitsplatz

Budapest Magyarország

Andere, Ungelernte Arbeitskraft

Mindestniveau der Ausbildung
Grundschule
Erwartete Erfahrung
Frisch Absolvent

Finden Sie ihren Job als Csomagoló in Budapest!

Feladatok:

  • Ajándékok csomagolása
  • Termékek címkézése
  • Termékek dobozolása

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig választható műszakban (6.00 - 14.30 vagy 8.00 - 16.30)

Munkavégzés helye: Budapest 23. kerület

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit mi ajánlunk:

  • -Napi bejelentés
  • Nettó 1600ft /óra
  • Hosszútávú munkalehetőség

A jelentkezésed kollégánkhoz, Klaudiához fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon. A beszélgetés során elmond minden részletet, és felteheted neki a kérdéseidet. Lesz egy online elbeszélgetés is, hogy megismerjünk, és te is a leendő munkádat.

Amennyiben úgy érzed, hogy Téged keresünk, akkor várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Ansprechpartner

Gál Norbert

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!