CNC Gépbeállító/Programozó

Arbeitsplatz

Baranya Magyarország

Facharbeiter, Techniker/Facharbeiter, Herstellung

Mindestniveau der Ausbildung
gewerblicher Jobs
Erwartete Erfahrung
3 Jahre
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als CNC Gépbeállító/Programozó in Komitat Baranya!

Fémmegmunkálással és autóalkatrész-előállítással foglalkozó partnerünk részére keressük a kollégát CNC gépbeállító munkakörbe, Baranya megyébe. A cég szállást biztosít, így ha nyitott a költözésre is, érdemes megnézni a részleteket.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok

  • CNC eszterga és marógépek beállítása
  • Műszaki rajzok ellenőrzése, ismerete
  • Munkadarabok elkészítése, a szükséges beállítások elvégzése, korrekciózás
  • Gépkezelő kollégák betanítása, munkájuk felügyelete, koordinálása
  • A munkavégzés során keletkező esetleges hibák felismerése, felderítése, javítása és ellenőrzése
  • Kommunikáció és együttműködés az illetékes területekkel

Amit a jelentkezőkben keresünk

  • CNC végzettség
  • Fanuc vezérlésű gépek kezelésében szerzett jártasság
  • Műszaki-rajz olvasási ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Előny: autóipari termelésben szerzett tapasztalat

Amit a munkádért cserébe kínálni tudnak

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Motiváló bérezés
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődés
  • Modern géppark
  • Megegyezés szerint bejárás / albérlet támogatás

Ansprechpartner

Fenyősi Zsófia

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!