Címkéző-csomagoló

Arbeitsplatz

Szentgyörgyvár Zala Magyarország

Andere, Ungelernte Arbeitskraft, Herstellung

Mindestniveau der Ausbildung
Realschule
Erwartete Erfahrung
Frisch Absolvent
Vertrag
Tagesarbeitsvertrag

Finden Sie ihren neuen Job als Címkéző-csomagoló in Komitat Zala!

Feladatok:

  • Rendelések alapján a legyártott termékek címkézése,
  • Szállítmányok, rendelések összekészítése, szállításra előkészítése,
  • Termékek címkézése.
  •  Termékcsomagolás

Munkavégzés helye: Halfeldolgozónk, amely Szentgyörgyváron található, Zalacsány határában, Hévíz és Zalaegerszeg között, a 76-os és 760-as főutak kereszteződésénél.

Elvárások:

  • Legalább érettségi,
  • Legalább 18 éves kor,
  • Címkézőberendezésekkel és élelmiszeripari csomagológépekkel szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés,
  • Nyitottság a tanulásra.

Amit kínálunk:

  • Munkába járás támogatása,
  • Tanulási, fejlődési, szakmai előrelépési lehetőség a cégen belül,
  • Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség.
  • bruttó 330 827 Ft/hó

Várjuk jelentkezésed!

Bővebb információkért hívd kollégánkat a +36 20 226 5160-as telefonszámon.

Ansprechpartner

Takács Dóra

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!