Betanított operátor (csomagoló)

Arbeitsplatz

Kerepes Pest Magyarország

Andere, Ungelernte Arbeitskraft, ,

Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Betanított operátor (csomagoló) in Komitat Pest!

Csomagoló

Kerepes

Mi a feladat?

  • késztermékek csomagolása

  • flakonok feltöltése

  • gyártási folyamat támogatása

  • egyéb kisegítő feladatok ellátása

Munkavégzés helye:

  • Kerepes

Munkaidő:

  • 2 műszakos munkarend

  • 6:00-14:00 és 14:00-22:00

Elvárások:

  • legalább 8 általános végzettség

  • precizitás

  • megbízhatóság

Mit ajánlunk:

  • bruttó órabér: 2270 Ft/óra (műszakpótlékokkal együtt körülbelül nettó 280.000 Ft havonta)

  • félévi bónusz

  • Mt. szerinti bejárási támogatás

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

A jelentkezésed után kollégáink 1-2 napon belül felveszik veled a kapcsolatot, ahol a beszélgetés során elmond minden részletet a pozícióval kapcsolatban.

Amennyiben úgy érzed, hogy Téged keresünk, akkor várjuk jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Ansprechpartner

Moravcsik Norbert

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!