Betanított festő

Arbeitsplatz

Tolna Tolna Magyarország

Ungelernte Arbeitskraft, Techniker/Facharbeiter, Herstellung

Mindestniveau der Ausbildung
Grundschule
Erwartete Erfahrung
1 Jahr
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Betanított festő in Komitat Tolna!

Tolnai partnerünk lemezmegmunkáló részlege bővülni szeretne festő kollégákkal! Ha van tapasztalatod, annak örülünk, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

A feladatok

  • Fémipari alkatrészek festésre való előkészítő munkálatainak elvégzése

  • Termékek alapozása és festése

Elvárások

  • 8 általános vagy festő végzettség

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Nem feltétel, de előny:

  • Műszaki rajz olvasási készség

  • Ipari festésben szerzett tapasztalat

  • Fémmegmunkálásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú lehetőség egy stabil nagyvállalatnál

  • Korrekt bérezés, a betanulást követően béremelési lehetőség

  • Próbaidő után jelenléti bónusz ütheti a markod minden hónapban

  • Fejlődési, tanulási lehetőség

  • 2 műszakos munkavégzés (06:00-14:00; 14:00-22:00)

  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi vonalakon: Szászvár-Nagymányok-Bonyhád-Kakasd-Mórágy-Őcsény-Decs-Nagydorog-Sárszentlőrinc-Kajdacs-Szedres-Kölesd

Ha úgy érzed, te vagy a legmegfelelőbb a pozícióra, akkor küldd el jelentkezésed a Jelentkezem gombra kattintva. Érdeklődni a 06 20 326 4358-as telefonszámon tudsz.

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.”

Ansprechpartner

Pecze Bianka

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!