Betanított csőszerelő, előkészítő

Arbeitsplatz

BUDAPEST Budapest Magyarország

Facharbeiter, Ungelernte Arbeitskraft,

Mindestniveau der Ausbildung
Grundschule
Erwartete Erfahrung
Frisch Absolvent
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren Job als Betanított csőszerelő, előkészítő in Budapest!

A XV. kerületbe rozsdamentes csövek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz

Fémipari előkészítő, betanított csőszerelő munkatársat keresünk hosszú távra, azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület.

Feladatok:

  • Flexibilis tömlők előkészítése

  • Darabolás, csiszolás, préselés,

  • Gyártási ellenőrző dokumentáció kitöltése

Munkaidő:

  • 1 műszakos: hétfőtől-péntekig 7:00-16:00 között

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség

  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny, de nem elvárás: Fémipari területen szerzett tapasztalat, fémipari végzettség, fogékonyság német nyelvre, műszaki rajz ismeret,

Amit mi ajánlunk:

  • Fizetés: nettó 300.000ft

  • Lépcsőzetes emelés a próbaidő alatt

  • Fejlődési lehetőség

  • Hosszú távú, teljes munkaidős, bejelentett álláslehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra önéletrajza csatolásával.

Ansprechpartner

Gál Norbert

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!