Betanított CNC gépkezelő

Arbeitsplatz

Somogybabod Somogy Magyarország

Facharbeiter

Mindestniveau der Ausbildung
Grundschule
Erwartete Erfahrung
1 Jahr
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Betanított CNC gépkezelő in Komitat Somogy!

Feladatok:

  • CNC-gépek kezelése (betanítást követően)
  • Alkatrészek minőségi ellenőrzése, mérése
  • Alkatrészek kézi javítása
  • A munkavégzés Mernyén vagy Somogybabodon zajlik

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Alapfokú műszaki ismeretek, vagy műszaki érdeklődés
  • Középiskolai végzettség előny
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Ajánlat:

  • Tiszta környezet
  • Bejelentett, hosszútávú munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Ingyenes céges buszjárat Kaposvár-Mernye-Somogybabod útvonalon (oda és vissza is)
  • 1 állandó műszak (hétfőtől, péntekig, 06.00 - 14.00 között)

Kérjük, jelentkezésedhez csatold fényképes önéletrajzodat!

Ansprechpartner

Gerencsér János

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!