Beszállítói minőségbiztosítási (SQA) mérnök

Arbeitsplatz

Pécs Baranya Magyarország

Engineering/Qualitätsicherung, Projektmanagement, Herstellung

Mindestniveau der Ausbildung
Grad M.Sc.
Erwartete Erfahrung
3 Jahre
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Beszállítói minőségbiztosítási (SQA) mérnök in Komitat Baranya!

Folyamatosan növekvő, innovatív gyártócéghez keresünk kollégát beszállítói minőségbiztosítási mérnök pozícióba.

Ahhoz, hogy a vevői követelményeknek és a szabványoknak megfeleljen a cég, szükség van egy proaktív kollégára, aki felel az operatív minőségirányítási feladatok koordinálásáért, illetve hozzájárul a beszállítók fejlesztéséhez. Velük tartasz?

Milyen feladatokra számíthat az új kolléga?

  • Minőségirányítási folyamatok kialakításában és fejlesztésében való aktív részvétel (IATF, KIR rendszer fejlesztés)

  • Mérnöki dokumentáció készítése és karbantartása, kezelése (QMS rendszerben)

  • Beszállítói nem-megfelelőségek esetén javító intézkedések és felkövetés

  • Alkatrész revízió változás bemintázásának felügyelete, beszállítói PPAP ellenőrzése, elfogadtatása a vevővel

  • Bejövő anyag ellenőrzési terv kidolgozása, napra készen tartása, nemmegfelelőség kezelése, akciók kidolgozása

  • Beszállítók teljesítményének folyamatos monitorozása, negyedéves értékelése (QQR)

  • Beszállítói auditok végrehajtása, felkövetése

  • Bejövő anyag mérési folyamatok kidolgozása, fejlesztése az SQA technikussal együttműködve

  • Alapanyag válogatásának megszervezése, koordinálása

  • IATF rendszerauditon való aktív részvétel

  • SQA operátorok és SQA technikus szakmai irányítása, ellenőrzése

  • Folyamat fejlesztésekben való aktív részvétel

Akit keresünk, az alábbiakkal rendelkezik

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előnyösen villamosmérnök)
  • Minimum 3 éves, termelő szervezetben szerzett tapasztalat
  • A minőségügyi módszertanok alapos ismerete, magabiztos alkalmazása a gyakorlatban (APQP, PPAP, FMEA, SPC, MSA)

  • IATF16949 gyártói környezetben szerzett tapasztalat, proaktív mérnöki szemlélet

  • Statisztikai módszerek ismerete

  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

  • Tréningeken, képzéseken való részvétel

  • Szakmailag kiemelkedő, jólképzett csapat, fejlődést ösztönző munkahelyi légkör

  • Motiváló alapbér, éves bónusz, cafeteria

Ansprechpartner

Pecze Bianka

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!