Automatizálási technikus

Arbeitsplatz

Budapest Magyarország

Andere, Techniker/Facharbeiter,

Mindestniveau der Ausbildung
OKJ
Erwartete Erfahrung
1 Jahr
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren Job als Automatizálási technikus in Budapest!

Ipari légtechnikai megoldások terén tevékenykedő partnerünk részére keresünk Automatizálási technikus munkatársat, aki magabiztosan és önállóan tudja végezni a légkezelőgépek automatikai karbantartását, hibakeresését és hibajavítását.

A sikeres jelölt feladatai közé tartozik a mechanikai eszközök, mint például zsalumozgató motorok és szelepek, hibáinak kizárása, valamint a terepi eszközök esetén a hibák azonosítása és cseréje.

Milyen feladatokra számíthatsz munkád során?

  • Automatika karbantartás: Légkezelőgépek automatika rendszereinek rendszeres karbantartása és optimalizálása.
  • Hibakeresés és javítás: Önálló hibakeresés a légtechnikai rendszerek automatika részén. Mechanikai eszközök, zsalumozgató motorok és szelepek hibáinak gyors és hatékony azonosítása.
  • Terepi munkavégzés: Hibás terepi eszközök azonosítása, kizárása és cseréje a zavartalan működés érdekében.

Amennyiben az alábbiakkal rendelkezel, akkor biztos a siker:

  • Villanyszerelői végzettség vagy elektrotechnikusi végzettség.
  • Tapasztalat az ipari légtechnika területén, különös tekintettel az automatizálási rendszerekre.
  • Képesség önálló munkavégzésre és hatékony problémamegoldásra.
  • Szaktudás a mechanikai eszközök, zsalumozgató motorok és szelepek terén.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Elkötelezettség a minőségi munkavégzés iránt.

Nem feltétel, de előny:

  • Carel program ismerete
  • Villanyszerelői gyakorlat

Amit a partnerünk kínál a munkádért cserébe:

  • Kiemelkedő bérezést
  • Stabil, családias és minőségi munkakörnyezetet
  • Céges gépjárművet
  • Szabad hétvégéket
  • Negyedéves prémiumot

Munkavégzés helye: Országos, újpesti központtal

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a lehetőség, akkor várjuk jelentkezését a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Ansprechpartner

Gerendás Szabolcs

Mail

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!