Áruátvevő/Minőségi vizsgáló

Arbeitsplatz

Százhalombatta Pest Magyarország

Beschaffung/Logistik, Ungelernte Arbeitskraft,

Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Áruátvevő/Minőségi vizsgáló in Komitat Pest!

Feladatok:

- Áruátvétel és minőségi vizsgálat elvégzése a raktárban érkező árukra

- Az áru bevételezése és az adatok rögzítése a rendszerben

- Szoros együttműködés a raktár munkatársaival és a logisztikai csapattal

- Biztosítani a raktár hatékony működését a szállítási határidők betartása érdekében

Munkarend:

- 2 műszak (06:00-14:00, 14:00-22:00)

- Hétfőtől péntekig

Elvárások:

- Általános iskolai végzettség (8. osztály)

- Magas szintű precizitás és figyelem a részletekre

- Jó fizikum és terhelhetőség

- Monotonitás tűrése

- Alapszintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

- Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat

- Logisztikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes alapbér + műszakpótlék

- Havi bónusz

- Utazási költségtérítés

- Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy globális vállalatnál

- Fejlődési és előre lépési lehetőség

- Modern, tiszta munkakörnyezet és jó csapat

- Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Pusztaszabolcs, Iváncsa, Beloiannisz, Besnyő, Ráckeresztúr, Ercsi, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Sinatelep, Budapest (Harbor Park), Gyúró, Tordas, Martonvásár

Ha érdekel a lehetőség, töltsd ki az alábbi űrlapot, majd kattints a Jelentkezés küldése gombra!

Ansprechpartner

Major Dávid

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!