Anyagmozgató

Arbeitsplatz

Pécs Baranya Magyarország

Beschaffung/Logistik

Mindestniveau der Ausbildung
Grundschule
Erwartete Erfahrung
1 Jahr
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Anyagmozgató in Komitat Baranya!

Partnerünk közel 70 éves tapasztalattal rendelkezik lemez és acél megmunkálás területen, többek között gépburkolatok, kapcsolószekrények, különleges tartályok, kompakt kabinok gyártásával foglalkozik. Új munkatársat keresnek most anyagmozgató munkakörbe, így ha szívesen dolgoznál ilyen munkakörben mindenképp olvass tovább!

Mik lesznek az új munkatárs feladatai?

  • Anyagmozgatás targoncával
  • Komissiózás, csomagolás
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Termelés részére a műszaki rajz alapján anyagok kiadása
  • Raktár és gyártás közötti anyagszállítás elvégzése
  • A raktári rend betartása

Milyen elvárások vannak az új kolléga esetén?

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Targonca vezető engedély (3312 - gyalogkíséretű, 3324 - vezetőüléses)
  • Jó fizikai erőnlét
  • 2 műszakos munkarend (05:50-14:10; 13:50 - 22:10)

Mit tudnak a munkáért cserébe ígérni?

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatás
  • Kompetencia pótlék
  • Mozgóbér
  • Cafeteria
  • Azonnali munkakezdés
  • Határozatlan idejű szerződés

Ansprechpartner

Fenyősi Zsófia

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!