Állatorvos

Arbeitsplatz

Mohács Baranya Magyarország

Pharmazie/Chemie, hrsoftware.category.253,

Mindestniveau der Ausbildung
Grad B.Sc.
Erwartete Erfahrung
2 Jahre
Vertrag
Vollzeit

Finden Sie ihren neuen Job als Állatorvos in Komitat Baranya!

Szenvedélyed az állatok egészsége és jóléte? Szeretnéd tudásodat és tapasztalatodat egy dinamikusan fejlődő állatvizsgálati központban kamatoztatni? Ha igen akkor köztünk a helyed!

Feladatok

  • Vizsgálati anyagok beadása

  • Klinikai megfigyelések végzése

  • Kórbonctani vizsgálatok elvégzése és minta vételek lebonyolítása

  • Dokumentációs rendszer naprakész vezetése, hogy minden adat pontos és elérhető legyen

Mi az amit a jelentkezőkben keresünk?

  • Állatorvosi diploma megléte

  • Baromfi- vagy sertésegészségügyi szakállatorvos végzettség

  • Szakmai angol nyelvtudás előny, de nyelvi képzést biztosítunk

  • A MS Office programok magabiztos használata

  • GMP / GLP rendszer vagy MSZ 17025 szabvány ismerete

Amit a munkádért cserébe kínálni tudnak:

  • Bér megegyezés szerint

  • Cafeteria, hogy kényelmesebbek legyenek a mindennapjaid

  • Évvégi jutalom, a kemény munka elismeréséért

  • Céges rendezvény, ahol kikapcsolódhatsz és építheted a kapcsolatokat

  • Képzések és tanfolyamok biztosítása, hogy folyamatosan fejlődhess

  • Nyelvtanulási lehetőség, hogy a szakmai angol is tökéletesíthesd

Csatlakozz hozzánk és légy részese egy elhivatott, profi csapatnak! Várjuk a jelentkezésed!

Ansprechpartner

Fenyősi Zsófia

Mail Call

Ich bewerbe mich um diese Stelle

Sie haben noch keinen Lebenslauf? Wir helfen Ihnen!